Netcom Bilgisayar Sistemleri

HAKKIMIZDA

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi, gelişen teknolojinin ihtiyaç ve gereksinimlerimizin belirlenmesi sonrasında sadece ürün değil, ürünlere hizmet ve uzmanlığımızı da ekleyerek oluşan size özel çözümlerin satış, teknik servis ve lojistik hizmetlerini yürütmekteyiz.

Netcom Bilgisayar kurulduğu 1991 yılından bu yana, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutup, en iyi çözümü, en iyi fiyatla birleştirerek optimum fayda sağlama çabası içerisinde olmuştur.

Belli kalıplarla, sınırları çizilmiş ürünleri proje ve ihtiyaçlara uyarlamak yerine, müşterilerimize özel çözümlerle, müşterimize özel üretim yapabilme imkânı sunabilmekteyiz. Bu sayede teknolojiyi kişiselleştirip, teknolojinin size ayak uydurmasına olanak sağlayabilmekteyiz.

Netcom Bilgisayar olarak, tecrübemizle, en iyi uygulamalar ve iş ortaklarımızla; işletmenizin, İş, Geliştirme ve Operasyon birimleri aracılığıyla tasarlanan gözetim sistem(leri) sonucu, etkili şekilde tümleşmesini sağlamaktayız. Sonuç olarak, uzun, sıkıntılı ve maliyetli arıza analiz süreçlerini yok edip, üzerine BT yapınızı iş mantığıyla haritalaştırarak, görünebilirlik, içerik, raporlama ve iş analitiği sağlıyoruz.